Pożegnanie koleżanki

W dniu 24 października 2012r. pożegnaliśmy naszą koleżankę Anię Rutę z kl. IIb. Ania od kilku lat walczyła z chorobą nowotworową. Jako społeczność szkolna przez te wszystkie lata wspomagaliśmy Ją dobrym słowem i naszą modlitwą. Gdy wszystkim wydawało się, że Ania najgorsze ma już za sobą pod koniec wakacji choroba nagle zaatakowała ponownie. Jeszcze 1 września była na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego, ale był to Jej ostatni dzień w szkole, do której bardzo lubiła przychodzić.

22 października  o godz. 19.00 nasza koleżanka odeszła do domu Ojca.

Pogrzeb odbył się 24.10.2012r. o godz. 12.00

W imieniu społeczności szkolnej pożegnanie odczytał kolega z klasy - Szymon Talarek.

Kochana Aniu!

Pozostawiłaś nas w nieutulonym żalu i bólu. Byłaś wspaniałą koleżanką,  uczennicą. Zawsze skromna i wrażliwa, gotowa pomagać innym. Nie da się zapomnieć o Tobie, przyciągałaś  swym ciepłem i dobrocią,  nigdy nie narzekałaś. Wszelkie cierpienia znosiłaś z pogodą ducha. Toczyłaś heroiczną wieloletnią walkę z nieuleczalną chorobą, która często uniemożliwiała Ci naukę w szkole, ale kiedy tylko pozwalało Ci na to zdrowie, przychodziłaś do nas. Całym swym krótkim życiem zasługujesz na ogromny szacunek. Pozostaniesz w naszej pamięci jako wzór do naśladowania.

Dziękujemy Ci za Twą obecność wśród nas. Niech nasze gorące modlitwy idą za Tobą do nieba i wyjednają Ci tak bardzo zasłużony wieczny odpoczynek .

Żegnają Cię Kochana Aniu- Nauczyciele i Uczniowie Twojej szkoły.